Закрыть

Новий номер «Дебют-газети» – смачний і соковитий!

Презентуємо черговий номер «Дебют-газети». Трохи незвична обкладинка? Далі буде ще більше незвичного, але то на краще. Як і зміст часопису.

Талант сучасних майстрів слова та кількість їхніх творів, що гідні друку, – невичерпні. У цьому номері, крім усього, є твори-переможці нашого конкурсу щодо художнього висвітлення особистості Лесі Українки. Повірте, у виконанні наших авторів із різних міст це вийшло дуже цікаво!

А ми разом із вами на тридцять першому році незалежності продовжуємо розвивати рідну мову та літературу, тим самим об'єднуючи Україну єдиним культурним простором.

Усе буде Дебют!

Закрыть

Відеопрезентація «Дебют-газети» від Черкаської книгозбірні

Ділимося приємною новиною, що надійшла до редакції «Дебют-газети» від Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.

Працівники книгозбірні створили чудову відеопрезентацію нашого видання, залучивши до її створення дев’ятьох авторів з різних куточків України, твори яких надруковані в останніх трьох номерах «Дебют-газети».

У буктрейлері свої поезії та уривки з прозових творів читають Олександр Мачула, Яна Малига, Вікторія Прохоренко, Зоряна Кіндратишин, Олександр Пермін, IngiGerda, Ігор Сенечко, Оксана Калина та Олена Терещенко.

Відео розміщене на YouTube-каналі СИМОНЕНКІВСЬКА Книгозбірня-Черкаси.

Усе буде Дебют!

Закрыть

Зустрічайте новий номер «Дебют-газети»!

Сигнальні екземпляри нового липневого випуску «Дебют-газети» були представлені два тижні тому на Книжковому Арсеналі та викликали там чималий резонанс. У підсумку наше видання буде друкувати ще більше нових творів відомих авторів – переможців конкурсу «Коронація слова» різних років.

6 липня друкарня нарешті відвантажила весь багатотисячний наклад цього випуску для розсилки передплатникам, дописувачам, також для продажу в поштових відділеннях та кіосках з пресою.

Зверніть увагу, що Редакційна рада часопису розширилася – відомі письменники переймаються розвитком «Дебют-газети», радять як зробити видання ще цікавішим для читача. Не залишайтеся байдужими до сучасної української літератури – попереду чимало відкриттів!

Багато читачів уже переконалися, що саме в «Дебют-газеті» – тут і зараз – живе душа українського слова, яку натхненні автори нашої великої країни розвивають разом із рідною мовою, що об'єднує народ.

Усе буде Дебют!

Закрыть

Президент читатиме «Дебют-газету»

Президент Володимир Зеленський як людина культурна відвідав Книжковий Арсенал, який пройшов у Києві з 23 по 27 червня. Наш головний редактор Вікторія Новицька кілька хвилин спілкувалася з президентом, розповіла про місію, яку «Дебют-газета» виконує вже третій рік. Це – не тільки розвивати сучасну українську літературу, але й завдяки великій кількості читачів і чудових авторів з усіх областей України, об'єднувати державу культурою та єдиною мовою.

Володимир Зеленський звернув увагу на знайомі прізвища членів редакційної ради нашого 164-сторінкового часопису: Люко Дашвар, Ірен Роздобудько, брати Капранови, Макс Кідрук, Сергій Жадан. Президент щиро зацікавився нашим журналом та взяв із собою два екземпляри для подальшого ознайомлення. Наскільки пану Зеленському сподобаються літературні новинки різних жанрів у друкованому вигляді – поки не відомо. Але показово, що наприкінці розмови голова держави та головний редактор «Дебют-газети» зняли захисні маски, і Зеленський особисто зробив селфі з Вікторією на пам’ять.

Усе буде «Дебют»!

 

Закрыть

Наш «Дебют» на Книжковому Арсеналі!

Уперше наш часопис опинився на головній книжковій події року. Поки що в якості гостя стенду Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Саме тут у багатьох авторів та читачів була можливість зустрітися з головним редактором видання Вікторією Новицькою та навіть погортати сигнальні екземпляри липневого номера «Дебют-газети», щойно передані з друкарні.

Представники нашої редакції перебували за товстенними стінами Арсеналу біля стенду «Коронації» постійно - до завершення фестивалю 27 червня. Як інформаційний партнер наш часопис був представлений на стенді «Коронації слова» з найцікавішими попередніми номерами, де надруковані твори минулих та майбутніх переможців цього кращого у світі конкурсу.

Усе буде «Дебют»!

Закрыть

«Дебют-газета» – за передплатою дешевше!

24 червня завершується прийом поштової передплати на друге півріччя на наш найпопулярніший літературний часопис України.

Долучайте себе та знайомих до численної спільноти наших небайдужих читачів та клубу талановитих авторів!

Обирайте великий або малий формат за ціною 120 та 90 грн відповідно та отримуйте задоволення від читання на папері до кінця року.

Усе буде Дебют!

debiute.com

peredplata.ukrposhta.ua

Закрыть

Насолоджуйтеся новим номером «Дебют-газети»

У травневій «Дебют-газеті» є що почитати – лише захоплюючий детектив та цікавий кіносценарій займають половину номера!

На 161 сторінці пропонуємо вам список переможців нашого партнера – Міжнародного літературного конкурсу есе та новел «WorkStory: робота у фокусі літератури». Цілком імовірно, що деякі їх твори можуть з’явитися і на сторінках нашого часопису.

А ще ми опублікували перший відгук на скандальний твір Люко Дашвар «Як тато вбився».

Уважно роздивіться нову обкладинку. Побачили деякі зміни? Подробиці щодо цього чекайте від нас пізніше.

Зверніть увагу, що передплата на друге півріччя триває, ціни незмінні з 2019 року. Передплатити можна самостійно на сайті debiute.com 
Також можна оформити передплату на сайті «Укрпошти» peredplata.ukrposhta.ua: великий формат А3 або міні-формат А4.

Обирайте «Дебют-газету» великого чи малого формату, залишайтеся в численній спільноті наших читачів та будьте здорові!

Усе буде Дебют!

Закрыть

Вітаємо фіналістів Міжнародного літературного конкурсу «WorkStory»!

Редакція «Дебют-газети» рада повідомити гарні новини від нашого партнера – Міжнародного літературного конкурсу есе та новел «WorkStory: робота у фокусі літератури». Нагадаємо, «WorkStory» організатори ініціювали наприкінці минулого року, аби не лише підтримати творчу молодь, а й привернути увагу до чи не найбільш значимих аспектів людського життя: роботи, безробіття, трудової міграції.

І ось конкурс завершився, журі вже оприлюднило імена фіналістів – понад 40 їхніх творів увійдуть до колективної збірки. Незабаром будуть оголошені також імена переможців конкурсу.

«Дебют-газета» вітає переможців і фіналістів конкурсу «WorkStory» і запрошує до лав наших авторів! Твори фіналістів «WorkStory» розглянемо позачергово.

Подробиці – на сайті НСПУ.

Закрыть

Даруємо читачам призи за змістовні відгуки!

Редакція «Дебют-газети» хоче почути думку читачів із приводу оповідання Люко Дашвар, надрукованого на 30 сторінках у березневому номері (№ 2 за 2021 рік).

«Гротеск-гротескний» – так коротко можна визначити жанр твору, якому найтиражніша письменниця України дала провокаційну назву «Як тато вбився». Твір настільки незвичний, що глибокий смисл, який хоче донести автор бестселерів, більшість опитаних нами читачів зрозуміли не одразу. Але в підсумку... то поки що нехай залишиться в таємниці.

Чекаємо на ваші змістовні та щирі відгуки! Автори трьох відгуків, які, на думку редакції, будуть найбільш цікавими, отримають передплату на «Дебют-газету» на друге півріччя поточного року або на перше півріччя наступного (будь-якого формату – А-3 або А-4, на ваш вибір і на будь-яку адресу).

Підсумки підіб’ємо після 1 травня.

Куди надсилати відгук. Можете розмістити свій відгук у Facebook із обов’язковою позначкою «Дебют-газети» – @Debute Gazeta. Або надішліть електронний лист на поштову скриньку debiutgazeta@gmail.com

Указуйте свій номер телефону для уточнень у разі оформлення призової передплати.

Відгуки приймаються до 1.05.2021 р.

Закрыть

«Золота письменниця України» – у новому номері «Дебют-газети». Уже в продажу!

Новий твір відомої киянки, «золотої письменниці України» Люко Дашвар у незвичному стилі та з глибоким смислом. Інший погляд на відому казку з її продовженням від Соні та Віктора Пайгертів – доньки та батька з Одеси. Знайомий пригодницький стиль оповідань запорожця Володимира Слободяна... та ще твори 14 чудових авторів.

І все це – на 164 сторінках нового, десятого від народження «Дебют-газети» номера!

І не треба нас вітати з ювілеєм – краще підтримайте розвиток сучасної української літератури, рекомендуючи «Дебют-газету» своїм знайомим!

Видання, попри карантин, можна купити в кіосках із пресою та великих поштових відділеннях у всій країні, можна замовити в редакції, але дешевше передплатити на «Укрпошті» великого або міні-формату на ваш вибір.

Усе буде «Дебют»!!!

Закрыть

Українське слово об’єднує

Редакція «Дебют-газети» рада повідомити гарні новини від нашого партнера – Міжнародного літературного конкурсу есе та новел «WorkStory: робота у фокусі літератури». Оргкомітет завершив прийом заявок на конкурс і оголосив перші підсумки. На розгляд членів журі надійшло понад 200 творчих робіт від авторів із 16 країн світу. Уже наступного місяця будуть відомі результати конкурсу, переможці отримають грошові нагороди. Крім того, твори переможців будуть надруковані в провідних українських літературних виданнях, зокрема і в «Дебют-газеті». Подробиці – на сайті НСПУ.

Закрыть

Увага – конкурс від «Дебют-газети»!

25 лютого виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки. З нагоди ювілею 2021-й в Україні оголошено роком популяризації творчості видатної письменниці та громадської діячки.

«Дебют-газета» приєднується до масових заходів щодо відзначення знаменної дати, адже наша мета – донести українське літературне слово до читача, дати можливість кожному автору показати особисту небайдужість та розуміння своєї місії. Саме цього прагнули й наші видатні майстри слова минулого та позаминулого століть, серед яких чи не особливе місце посідає Леся Українка.

Отже, «Дебют-газета» оголошує конкурс на кращий художній прозовий твір про творчість та життєвий шлях Лариси Косач – Лесі Українки.

Вимоги до тексту:

- новизна – твір ще ніколи не був надрукований на папері;

- жанр – оповідання, новела, міні-повість;

- обсяг – від 7 тисяч до 200 тисяч знаків;

- оформлення – шрифт Times New Roman, 14 кегль.

Твори на розгляд з приміткою «На конкурс» приймаються до 1 червня 2021 року через заявку на сайті debiute.com або на електронну пошту debiutgazeta@gmail.com

Окремо кожен автор обов’язково має зазначити свій контактний номер телефону та місце проживання.

Твори-переможці будуть визначені до 1 серпня та позачергово опубліковані в номерах «Дебют-газети» на завершенні цього року. Усі учасники конкурсу, що пройдуть попередній відбір, окрім 10 авторських примірників, отримають бонус – передплату на «Дебют-газету» на 2022 рік.

Закрыть

Чому «Дебют-газета» іноді затримується на «Укрпошті» та як зателефонувати на 0-800-300-545

Шановні наші читачі та автори!

Почнемо з того, що за весь час існування «Дебют-газети» жодного разу не було збоїв її виходу. У нашого видання – тисячі читачів, багато хто з них оформив передплату – так дешевше та зручніше. Але іноді бувають затримки з доставкою. Редакція «Дебют-газети» з’ясувала причини.

По-перше, на «Укрпошті» йдуть реформи, багато нових співробітників. Керівництво запевнило, що перехідний період завершується, «Дебют-газету» надалі будуть доставляти вчасно, тобто через тиждень після отримання від редакції.

По-друге, іноді трапляється, що листоноша розгорне наше видання – і не може відірватися від цікавих творів: поки сама не прочитає, передплатнику не віддає. Дві такі листоноші отримали догани, інші проінструктовані негайно після отримання «Дебют-газети» доставити її передплатнику!

Керівництво «Укрпошти» просить читачів, які вчасно не отримали видання, телефонувати на безкоштовну гарячу лінію, де оператор прийме усну заяву та навіть назве номер її реєстрації для контролю за терміновим реагуванням на неподобство.

Редакція «Дебют-газети» завжди вчасно, 6 разів на рік відвантажує тираж передплатникам на початку наступних місяців: січень, березень, травень, липень, вересень, листопад. Тобто якщо після 15 числа вищезазначених місяців ви не отримали передплачену «Дебют-газету», то:

•  сміливо телефонуйте за номером безкоштовної гарячої лінії «Укрпошти» 0-800-300-545;

•  вислухайте голосове меню та натисніть цифру «8»;

•  наберіться терпіння та дочекайтеся з’єднання з оператором, який прийме від вас заяву;

•  вас запитають назву газети та передплатний індекс із квитанції (наприклад, великий формат – 60823, міні-формат – 76449), вашу адресу та поштовий індекс (або номер вашого відділення зв’язку).

На цю заяву обов’язково відреагують! («Укрпошта» чекає на ваші заяви задля підвищення якості роботи.)

Передплачуйте «Дебют-газету» з будь-якого номера у працівників «Укрпошти» або на сайтах debiute.com, peredplata.ukrposhta.ua

Редколегія Вашої «Дебют-газети»

Закрыть

Дякуємо за довіру!

Для «Дебют-­газети» 2020-й став роком становлення, упевненого шляху до свого читача. Підсумовуючи минулий рік, можемо сказати, що зробили майже все, що планували. Вийшли у світ усі шість номерів «Дебют-­газети» в повному обсязі, паралельно із великим народився міні-­формат, який одразу став популярним. Ми відкрили для себе та численних читачів нові імена талановитих авторів та нові твори авторів знаних. На цей час у нашому виданні з’явилися дописувачі із діаспори – США, Німеччини, Болгарії, Естонії.

«Дебют-­газета» в якості надійного інформаційного партнера Міжнародного конкурсу «Коронація слова» надала свої спецвідзнаки в номінаціях «П’єси» – Анні Багряній за комедію «Вчорашній суп» (надрукована в № 1 за 2021 рік) та «Молодої КороНації» – Наталії Чайковській за повість «Приречена дружба» (надрукована в № 6 за 2020 рік).

У цьому році кількість читачів ще збільшилася завдяки новим передплатникам, за що редакція їм дуже вдячна. Ми неодмінно виправдаємо довіру! Адже ми розуміємо, що сподівається побачити читач у кожному номері «Дебют-­газети» – він хоче, щоб йому було цікаво, щоб відчувалася гордість за українське слово й авторів, та в підсумку з нетерпінням чекати наступний номер. Бо загальновідомо, що той, хто читає, – той збагачується. А хто читає українською – ще й підтримує розвиток національної літератури, культури та державності взагалі.

Переважна більшість наших читачів вважає, що літературні твори краще сприймаються на папері, тому підтримує одне з гасел редакції – «Друковане слово має перевагу». І ще – воно не загубиться в ла­біринтах інтернет­павутиння, а буде зберігатися довічно в українських книгозбірнях, куди, за законом, надсилаються примірники «Дебют-­газети». А крім цього, сотні й сотні бібліотек країни знаходять кошти передплатити «Дебют­-газету» для своїх відвідувачів. Дуже дякуємо керівництву таких закладів та їхнім спонсорам!

До речі, спонсором бібліотеки може стати будь-­хто з наших авторів чи читачів. Редакція має вже десятки прикладів таких вчинків і закликає приєднатися всіх, хто має бажання та можливість таким чином підтримати українську культуру.

Окрему подяку редакція «Дебют-­газети» висловлює Українському культурному фонду за фінансову підтримку в період карантинних обмежень. Також дуже вдячні працівникам «Укрпошти», зусиллями яких із кожним номером збільшується кількість наших передплатників.

Багато планів редакція будувала щодо реалізації та просування «Дебют-­газети» на кількох книжкових виставках, які не відбулися. Сподіваємося, що в цьому році побачимося в столиці на тому ж «Книжковому Арсеналі» або Форумі видавців у Львові та познайомимося ближче.

Редакція вашої «Дебют-­газети»

Закрыть

Перший номер «Дебют-газети» 2021 року вже чекає на своїх читачів!

Шановні наші читачі та автори! Анонсуємо перший номер «Дебют-газети» 2021 року, цікавий і різноманітний. Нехай вас порадує в ньому не тільки сучасна п'єса в жанрі «комедія» та велика повість у стилі «фентезі», а й ще багато цікавої прози та трохи витонченої поезії - загалом від 14 талановитих авторів.

Нагадаємо, що 164-сторінкове видання виходить у двох форматах: А-3 та А-4, які відрізняються тільки розміром шрифту та ціною. Замовляйте «Дебют-газету» в редакції, передплачуйте «Укрпоштою» із будь-якого номера на будь-яку адресу.

 

Закрыть

«Дебют-газету» варто передплатити!

Навіть дуже вибагливі цьогорічні читачі-передплатники зараз оформлюють передплату на «Дебют-газету» на 2021 рік та радять цей часопис знайомим. Товстенне, на 164 сторінки видання, припало до душі тим, хто читає державною мовою та хоче отримувати задоволення від цікавої сучасної української літератури. В одному номері під глянцевою обкладинкою зібрані твори двох десятків відомих авторів і талановитих початківців – романи, повісті, п’єси та трохи поезій. Усе це друкується вперше, звідси й назва – «Дебют-газета». Часопис виходить 6 разів на рік паралельно двома форматами – великий (А3) та міні-формат (А4), які відрізняються лише розміром шрифту та ціною передплати.

На сторінці 29 у Каталозі видань України щодо «Дебют-газети» зазначене наступне: формат А3 (індекс 60823) – 120 грн* на півріччя, формат А4 (індекс 76449) – 90 грн* на півріччя. Пільгові індекси для бібліотек та учбових закладів – 76479 та 76481 відповідно. Передплачуючи, радимо вписати свій номер телефону для узгодження доставки особисто в руки (вага видання: великий формат – 0,4 кг, міні-формат – 0,2 кг).

Довідки за тел.: (067)881-95-05; (066)105-35-84.

Передплатити можна самостійно на сайті debiute.com 
Також можна оформити передплату на сайті «Укрпошти» peredplata.ukrposhta.ua: великий формат А3 або міні-формат А4.

(Реклами до 20%)
*плюс поштове оформлення

Закрыть

Спецвідзнака від «Дебют-газети» на «Коронації слова» в номінації «П’єси»

22 листопада відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2020» у номінації «П’єси».

Спецвідзнаку від «Дебют-газети» у цій номінації отримала Анна Багряна, яка проживає у місті Софія (Болгарія), та її драматичний твір – соціально-побутова комедія «Вчорашній суп». Редакція «Дебют-газети» вирішила віддати свій голос саме цій п’єсі як найкращому, на нашу думку, твору на соціально важливу тему конфлікту поколінь.

Анна Багряна: «Дякую “Дебют-газеті” за спецвідзнаку! Відзначена п’єса називається “Вчорашній суп” − соціально-побутова комедія, яку я написала рік тому. Ідея п’єси мені наснилася».

Вітаємо Анну Багряну! А читачам повідомляємо, що п’єса «Вчорашній суп» буде опублікована в «Дебют-газеті» № 1 (січень/лютий 2021 р.), що вийде друком на початку нового року. 

Закрыть

Час читати нову «Дебют-газету»!

Останній із шести цьогорічних випусків «Дебют-газети» вже надруковано! До вашої уваги, шановні читачі, — творчість 19-ти дуже цікавих авторів. Серед них є декілька тих, хто був відзначений конкурсом «Коронація слова», та навіть лауреат премії імені Т. Г. Шевченка.
І хоча за вікном — доленосні, багаті на бурхливі події часи, холодна дощова погода, але… Але нехай увесь світ зачекає — час читати свіжу «Дебют-газету»!
Чекаємо на ваші відгуки).
Будьте здорові!

Закрыть

Спецвідзнака від «Дебют-газети» на «Коронації слова-2020»

20 жовтня відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2020» у номінації «Молода та Дитяча КороНація». Диплом лауреата та спецвідзнаку від «Дебют-газети» у цій номінації отримала Наталія Чайковська з міста Луцьк та її повість «Приречена дружба». Редакція «Дебют-газети» вирішила віддати свій голос саме цьому твору як сучасному за змістом, що розкриває соціально-важливу тему - примусове жебрацтво дітей.

Вітаємо Наталію Чайковську! А читачам повідомляємо, що повість «Приречена дружба» опублікована у «Дебют-газеті» № 6 (листопад/грудень 2020 р.), який надійде у продаж та за передплатою вже у листопаді. 

 

Закрыть

Замовляєте більше - сплачуєте менше!

Новий номер «Дебют-газети» (№ 5, вересень/жовтень-2020) уже в продажу. Нагадуємо, що будь-який номер видання, починаючи з № 1 за 2019 рік, можна придбати безпосередньо в редакції.
При замовленні 5 та більше газет формату А3 діє оптова ціна – 24 грн за екземпляр, від 20 газет – 20 грн за екземпляр.
При замовленні зменшеного варіанту видання (книжкового формату А4) ціни нижчі: від 5 газет – 20 грн за екземпляр, від 20 газет – 15 грн за екземпляр.
Замовлення ми надсилаємо «Новою поштою».
Телефон для замовлення: (067) 25-87-000.
Ознайомитися зі змістом кожного номера «Дебют-газети» можна на нашому сайті за посиланням: http://debiute.com/pages.php

Закрыть

Зустрічайте оновлену «Дебют-газету» у двох форматах!

Ось і вийшов довгоочікуваний вересневий номер «Дебют-газети». Ми нарешті задовольнили численні прохання читачів і випустили вашу улюблену газету у двох форматах! Отже, тепер можете обирати більш зручний для вас розмір видання та величину шрифту в ньому.

І як завжди - цікаві та різноманітні твори наших талановитих дописувачів на будь-який читацький смак. Цього разу «Дебют-газета» наповнить оптимізмом та вірою, подивує кількома містичними історіями, потішить діток ілюстрованими казками. А ще у випуску - глибокі та щирі поетичні твори, у тому числі й відомої української телеведучої.

Продовжуємо працювати, розвивати рідну мову та об’єднувати країну разом!

Ваша «Дебют-газета».

Закрыть

Будемо раді спілкуванню з авторами кожного першого понеділка місяця

Ми знаємо, що наші автори хвилюються за долю своїх творів, надісланих до редакції «Дебют-газети» на розгляд. Тому ми вирішили кожного першого понеділка місяця давати відповіді на запитання авторів щодо їх творів, за умови якщо пройшло пів року після прийняття їх на розгляд.

Отже, кожного першого понеділка місяця (але тільки в цей день!) автор може зателефонувати в робочий час (з 10:00 до 17:00 за київським часом) до редакції та задати питання головному редактору про долю його твору: чи пройшов він редколегію, а в разі відмови дізнатися її причини. Тим самим автор отримає коротку усну рецензію, разом з тим переконається, що його текст був уважно розглянутий і прочитаний.

Звертаємо увагу, що рецензію твору та відповіді на запитання, які цікавлять авторів щодо їх творів, редакція надає лише усно – у телефонному режимі. Письмові відповіді не надсилаємо.

Таким чином, усі наші автори, особливо ті, хто виконає нове правило щодо передплати на видання, можуть переконатися в чесності та прозорості роботи нашої редакції.

Будемо раді спілкуванню з вами!

Закрыть

Обов’язкова умова для бажаючих вступити до клубу авторів «Дебют-газети»

Звертаємо увагу авторів, що редколегія «Дебют-газети» приймає до розгляду твори, якщо автор надішле на е-mail фото з квитанцією про передплату на «Дебют-газету» (будь-якого формату – великого або зменшеного) до кінця року. Передплата має бути оформлена для автора або для бібліотеки (учбового закладу) на вибір автора. 

Виконання цієї умови гарантує розгляд твору, але не гарантує його затвердження редколегією до друку. Це правило не є обов’язковим для виконання лише авторам­-переможцям (дипломантам) конкурсу «Коронація слова».

Оформлюючи передплату для себе, а особливо для бібліотеки, ви фактично підтверджуєте вступ до клубу нашого видання, мета якого – донести українське літературне слово до масового читача та дати можливість автору показати особисту небайдужість та розуміння своєї місії.

Закрыть

Знайомтеся ближче з авторами «Дебют­-газети»

Підписуйтеся та стежте за трансляціями на нашому YouTube-каналі «Дебют Газета». Ви вже можете передивитися цікаві бесіди головного редактора видання Вікторії Новицької з нашими авторами – Олександром Козинцем, Галиною Фесюк та Юрієм Кархутом, Наталією Писаренко, Оксаною Зененко, Володимиром Слободяном, Іваном Добруцьким, Юрієм Васюком, Поліною Туменко. Попереду – ще багато зустрічей з нашими цікавими співрозмовниками.

На фото: кадр із прямого ефіру головного редактора «Дебют­-газети» Вікторії Новицької з письменником Володимиром Слободяном; участь в ефірі взяв і домашній улюбленець автора – песик Понтік.

Закрыть

Зустрічайте новий номер «Дебют-газети»!

Вийшов друком четвертий у цьому році (загалом - шостий) номер «Дебют-газети». У виданні традиційно представлені різножанрові твори: міні-роман, п'єса, збірка гумористичних оповідань, поезія.
Уперше серед 16 авторів номеру є представниця діаспори - ми опублікували оповідання української письменниці, яка проживає в Німеччині.
У номері також надруковані прозові твори наймолодшої на цю мить авторки «Дебют-газети» - 15-річної школярки з Кіровоградської області.
Розділ «Дитяча сторінка» цього разу наповнений цікавими казками для дітей і молодшого, і підліткового віку.
Нашій «Дебют-газеті» вже другий рік. Разом із черговим, щойно надрукованим, номером загальна кількість наших авторів перевищила сотню, а кількість постійних читачів наближається до десяти тисяч!
Дякуємо за схвальні та критичні відгуки всім, кому не байдуже сучасне українське слово, та рухаємося разом далі. Усе в нас вийде!

Закрыть

Вітаємо перших переможців конкурсу «Коронація слова­-2020»!

1 липня відбулася онлайн-­церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Романи». Цього року через карантинні умови «Коронація слова» не змогла провести традиційну церемонію нагородження, яка мала бути святково-­ювілейною – конкурсу виповнюється 20 років. Але до організаторів зверталося чимало видавців, які хочуть видати книги переможців у номінації «Романи» до початку проведення Львівського форуму видавців, запланованого на вересень цього року. Тому було прийнято рішення оголосити переможців саме в цій номінації на YouTube-­каналі «Коронації слова».

Церемонія нагородження переможців в інших номінаціях – пісенна лірика, п’єси, кіносценарії – планується під час Форуму видавців у Львові у вересні, якщо будуть відповідні умови. Дитяча та «Молода КороНація» мають відбутися в Києві в кінці вересня або на початку жовтня. «Гранд Коронація слова» відбудеться в наступному році на XXI церемонії нагородження «Коронації слова».

Переможці «Коронації слова-­2020» у номінації «Романи»:

1 премія – «Оля» Ольга Саліпа (Хмельницький)
2 премія – «Живі. Всупереч» Ірина Мельниченко, Вадим Геращенко (Київ)
3 премія – «Руїна» Василь Крас (Лиман, Донецька обл.) 

Дипломи фіналіста:

• «Неповторна або міське бохо» – Світлана Горбань (Веренич), Наталя Лапіна (Черкаси)
• «Рефлекс медузи» – Роксолана Сьома (Київ)
• «Імплантовані» – Олег Колесніченко (Київ)
• «Убивчий аромат цитрусових» – Олег Бондар (Кропивницький)

Інформація із сайту koronatsiya.com

«Дебют-­газета» вітає переможців та всіх учасників Міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова-­2020». Ласкаво просимо до лав наших авторів!

Закрыть

Звернення від організаторів конкурсу «Коронація слова»

Ми, організатори конкурсу, мріяли, планували святкування 20-ліття конкурсу. Пандемія і карантин змінили життя. Та все ж дозволимо собі трохи планів. На сьогодні ми маємо: «Дитячу КороНацію», «Молоду КороНацію», «Коронацію слова», «Гранд Коронацію», відзнаку «Золотий письменник України». А також «Book fashion», «Кращий буктрейлер» до книги переможця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у рамках фестивалю Київського університету імені Бориса Грінченка.

1. «Дитяча КороНація». Твори оцінені членами журі. Церемонія нагородження через карантинні умови переноситься. Сподіваємося, що восени зможемо всі зустрітись або у залі, або в онлайн-церемонії.

2. «Молода КороНація». Прийом рукописів закінчився 31 березня (всі деталі на сайті koronatsiya.com - у розділі «Умови участі»). До серпня триватиме робота експертів та членів журі члени журі. Церемонія нагородження орієнтовно планується на вересень — жовтень 2020 року.

3. «Коронація слова», «Гранд Коронація», «Золотий письменник України». Церемонія нагородження була запланована на 20 червня. Але навіть коли завершиться карантин, ставити під ризик найкращих письменників, літературознавців, студентів та взагалі всю літературну спільноту України ми не сміємо. Отож сподіватимемося, що все незабаром закінчиться і ми заживемо нормальним життям. 

4. Фестиваль буктрейлерів «Book fashion» - усі подробиці дивіться на сайті koronatsiya.com.

Тетяна та Юрій Логуші, засновники конкурсу «Коронація слова»

 

Закрыть

Перша сходинка у творче самовираження

Висловлюю щиру подяку редакції часопису «Дебют-газета» за мою першу сходинку у творче самовираження через поетичне слово у вашому виданні! Ви займаєтесь великою і благородною справою в Україні: відкриваєте і популяризуєте нові імена творчих особистостей, нові творчі доробки! Наступний мій крок реалізувався у поетичні збірки «Набутися з тобою» та «Сповідь».
Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть вірними супутниками всього вашого колективу, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зрозтання – успішним!
З повагою, Доляна (Ольга Шкира)

РОЗКІШ

Набутися з тобою, потайне бажання -
Це значно більше, ніж «провести час».
Укутатися хвилею кохання,
Затриматись подовше нам «у нас»…

Смакуючи грайливими словами,
Подбати в чистоті письма:
Про розкіш бути разом у єднанні
Знайти себе в тобі, тебе в мені…

Закрыть

Юлія Стиркіна: «"Дебют-газета" - потрібна і актуальна допомога автору в пошуках своєї аудиторії

Поетеса Юлія Стиркіна з Полтави подарувала обласній бібліотеці у рідному місті кілька примірників «Дебют-газети». У першому номері видання за 2020 рік опубліковано 37 поезій авторки під загальною назвою «Збій в програмі». Вона з вдячністю відгукнулася про такий чудовий подарунок до Різдва:

«Сердечно дякую редакторці "Дебют-газети" Вікторії Новицькій і всій редколегії за увагу до моєї творчості! Достойна за обсягом добірка, дійсно можна робити висновки про авторський стиль, лексичну, тематичну палітру. Назва матеріалу обрана дуже вдало, на мій погляд - "Збій в програмі". Дякую! "Дебют-газета" - потрібна і актуальна допомога автору в пошуках своєї аудиторії, читача!»

 

Закрыть

Марина Єщенко писала роман «Бібліотечний детектив», сидячи у приймальній комісії

Перший номер «Дебют-газети» за 2020 рік відкриває роман молодої київської письменниці Марини Єщенко «Бібліотечний детектив». Виявляється, писати цей твір вона почала ще 8 років тому, але тоді так і не дописала. Ось що розповідає авторка:

«Особливість роману "Бібліотечний детектив" у тому, що я його почала писати у 2012 році, написала кілька розділів і закинула (як це було вже неодноразово). Потім у 2014 році написала "Бібліотекарки не виходять заміж", тож уже й не згадувала про цей твір. А цього року була в приймальній комісії (Марина працює старшим лаборантом у Центрі літературної творчості Інституту філології КНУ імені Т. Шевченка. – Прим. ред.). Абітурієнтів було багато, але під вечір їх уже майже не було. А я така людина, що не можу нічим не займатися. Тож почала ритися на своїй сторінці на сайті, там було багато моїх недописаних творів. І тут я знаходжу початок свого "Бібліотечного детективу". Прочитала. Що планувала далі писати – геть не пам'ятаю. Але вільний час є, тож сіла написала план, і щовечора писала по розділу. Пам'ятаю, як колежанки, здивовані, що я тарабаню по клавіатурі, спитали, що я роблю, і я відповіла: "Не знаю що, але вже п'ятнадцятий розділ". Думала, що треба дописати в приймальній комісії, інакше взагалі не допишу. Один розділ писала 1-2 дні. І тут залишається один день і два розділи по плану. Ну все, – думаю, – не допишу. Але останнього дня ми сиділи на роботі до десятої години, роботи було мало, бо ми лише підбивали підсумки, кілька абітурієнтів принесли оригінали документів, кілька переклали документи з однієї спеціальності на іншу, але загалом було затишшя. Тож я дописала роман, що завис у повітрі з 2012 року. Ось так)))

А чудова літературна газета, яких зараз практично немає в Україні, опублікувала його. Хвалюся)».

 

Закрыть

Андеґраунд на папері

Херсонець Макс Плющ (МП), чиї поетичні твори у жанрі молодіжного репу були опубліковані у «Дебют-газеті» № 1 (3) за 2020 рік, тішиться тим, що його «реп-поезія» вийшла друком на папері. Ось як автор висловив свої враження на своїй сторінці у «Фейсбуці»:

«Дехто вважає, що ліриці вулиць не місце в поетичних збірках, антологіях, альманахах. Мовляв, таке мистецтво може декламуватися виключно в прокурених нічних закладах. Але всеукраїнське літературне видання Debiut Gazeta руйнує вщент усі ці стереотипи! У новому номері серед безлічі цікавих творів сучасних авторів знайдете і мою "реп-поезію". Читайте українське! Запитуйте газету в усіх великих відділеннях зв’язку "Укрпошти" більшості областей України, де вона продається у роздріб. Також видання можна придбати у мережах кіосків "Преса"».

На фото: в інтерв'ю для однієї з газет Херсонщини Макс Плющ сказав: «Коли з'явилося всеукраїнське видання "Дебют-газета", мені одразу захотілося потрапити туди зі своєю "реп-поезією"! Дуже пишаюся тим, що це ще й газета з мого рідного міста Херсон».

 

Закрыть

Вийшов друком перший номер «Дебют-газети» 2020 року

Пристрасний 2019 рік залишився в історії. У ньому вперше побачив світ наш літературний альманах із лаконічною назвою «Дебют-газета» і ми вперше познайомилися з багатьма чудовими та креативними українцями — нашими шанованими авторами. Редакція, починаючи справу, навіть не сподівалася, що в різних містах та селах країни стільки талановитих людей, яких ми з гордістю називаємо нашими письменниками та поетами! І те, що поряд із дуже досвідченими та відомими авторами в «Дебют-газеті» друкуються ті, чиє визнання ще попереду, дає сильний поштовх для розвитку українського художнього слова, виникає синергія, яку відчувають читачі та яка об’єднує країну. Вітаємо з Новим роком надій! Бажаємо нашим авторам та читачам гарного самопочуття, натхненної праці на благо родини та країни, а також стабільно високого матеріального достатку. Хай щастить!

Щойно вийшов із друку перший номер 2020 року. Незабаром він розійдеться по всіх містах та районах країни, щоби знайти свого вдячного читача, який уже встиг скучити за цікавим українським друкованим словом. Впевнені — усе в нас вийде!

 

Закрыть

У Херсоні презентували всеукраїнську літературну газету

24 грудня в Херсоні пройшла презентація «Дебют-газети», яку порівнюють з виданням «Роман-газета» радянських часів. Проте, засновники «Дебют-газети» говорять, що їх видання вийшло навіть кращим: тут публікується більше авторів, присутні різноманітні жанри, а шрифт, яким друкуються тексти, зручніший для читання. «Аби надрукувати книгу, навіть 100 екземплярів, автору треба 10-15 тис. грн витрат. Потім він просто не знає куди подіти ці книги. Тому навіть досить якісні книги пиляться на полицях. Ми надаємо їм можливість надрукуватися безкоштовно. Даємо автору аудиторію читачів з усієї України», - зазначив видавець Михайло Новицький. Світ побачило вже два випуски «Дебют-газети». Дивно, але українськомовне видання найбільше купують в російськомовних містах. Найбільше проданих примірників - у Херсоні й Чернігові, а найменше - в україномовному Львові. «У книгарнях великий вибір книжок, але ціни на них все-таки «кусаються». Наша газета коштує всього 35 гривень. І за ці невеликі кошти перед читачем відкривається можливість прочитати твори близько 20 авторів на будь-який смак. Там можуть бути вірші, романи, п’єси, повісті, новели, поеми та навіть дитяча література», - говорить головний редактор «Дебют-газети» Вікторія Новицька. Про якість написаних творів, які публікуються в «Дебют-газеті», свідчить і те, що редакція співпрацює з найпрестижнішим українським літературним конкурсом «Коронація слова». Автори-переможці будь-якої номінації можуть надати свої конкурсні роботи в «Дебют-газету» і вони будуть розглянуті позачергово. У «Дебют-газеті» може друкуватися будь-хто: від майстрів літературного слова до письменників-початківців. Наприклад, вже у березневому випуску газети буде опубліковано твір, написаний школярем, який навчається в 11 класі. Передплатити нові випуски «Дебют-газети» можна через Інтернет на сайті debiute.com. «Гривна»  

Закрыть

Головний редактор «Дебют-газети» Вікторія Новицька - у програмі «Ранковий гість»

Чому саме «Дебют-газета», де її придбати та як до неї потрапити? На ці та багато інших запитань дала відповіді головний редактор видання Вікторія Новицька в програмі «Ранковий гість» на телеканалі «ВТВ плюс».

Якщо у вас залишилися ще питання, звертайтеся в нашу редакцію.

Наші контакти:

Е-mail: debiutgazeta@gmail.com

Тел. (067)25-87-000

https://www.facebook.com/debiut.gazeta

https://instagram.com/debiut_gazeta

Сайт: debiute.com

Закрыть

«Дебют-газета» - на фестивалі книги та читання «Книжковий Миколай»

Цього року унікальне літературне видання «Дебют-газета» була представлена на ІV Південному фестивалі книги та читання «Книжковий Миколай», що проходив у Херсоні з 13 по 15 грудня в ТРЦ «Фабрика». Гості «Книжкового Миколая» мали змогу погортати сторінки та ознайомитися з жанровим розмаїттям видання. 

А ще біля стенду «Дебют-газети» відбулися творчі зустрічі та автограф-сесії авторів, твори яких вже були надруковані в першому на другому номерах видання. 

Читачі залюбки спілкувалися з переможцем міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Віктором Вальдом; авторкою роману «Чемпіонка» Оксаною Зененко; чарівними і неймовірними львівянками Любов’ю Долик і Катериною Немирою. Цікаві розмови, обмін досвідом і нові знайомства - все це створювало чудову дружню атмосферу під час роздачі автографів нашим любим читачам.

На фото: зустріч авторів, твори яких вже були надруковані чи готуються до друку в «Дебют-газеті» - (зліва направо) Любов Долик, Юлія Черненко, Віктор Вальд, Оксана Зененко, Василь Загороднюк.

 

Закрыть

«Дебют-газета» співпрацює з Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова»

Для тих, хто підтримує нову тенденцію читати сучасні літературні твори в друкованому вигляді, створена в цьому році «Дебют-газета» - саме те, що треба. Під глянцевою обкладинкою формату А3 на 164 сторінках розміщені нові твори українських авторів: вже відомих письменників, але є і дуже талановиті початківці. Редакція співпрацює з Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова». Автори-переможці будь-якої номінації можуть надрукувати свої конкурсні твори в «Дебют-газеті» позачергово. 

Нова газета нагадує «Роман-газету» радянських часів, але краща: великий шрифт, близько двох десятків авторів, розмаїття жанрів. Кожен знайде для себе щось цікаве. «Дебют-газета» продається у кіосках з пресою в багатьох містах та в усіх великих відділеннях зв’язку «Укрпошти» по всій країні. Вартує газета усього 35 гривень, що за цікаве масивне видання (вагою 400 грамів!), погодьтесь, не багато.

Люди масово оформлюють передплату на «Дебют-газету» на 2020 рік у листонош, хоча зручніше передплатити її безпосередньо на сайті debiute.com.

На фото: (зліва направо) співзасновниця Міжнародного конкурсу «Коронація слова» Тетяна Логуш, видавець «Дебют-газети» Михайло Новицький і головний редактор видання Вікторія Новицька.

 

Закрыть

Відгуки читачів — це успіх!

Автор першого номеру «Дебют-газети» Віктор Чубенко з Полтави, отримавши після публікації у нашому виданні його гуморесок схвальні відгуки читачів, поділився своїми емоціями:

«Ви не повірите, як не віриться і мені. Газета «Дебют» опублікувала мої деякі несерйозні віршики, а людина прочитала і написала листа в редакцію, бо не знала моєї. Це другий лист у моєму житті, адресований мені після прочитання віршів. Першим був від людини, яка стояла на зупинці біля газетного кіоска, ховаючись від дощу, і їй на очі потрапив мій віршик, опублікований полтавським літератором у газеті, назву якої я вже забув. І людина написала листа, що її зачепило. По-моєму, це — успіх. І я цілком серйозно».

 

Закрыть

Чи будуть нові твори Люко Дашвар надруковані в «Дебют-газеті» наступного року?

Загадкова Люко Дашвар… Чи будуть її нові твори надруковані в «Дебют-газеті» наступного року? Найуспішніша (за кількістю проданих книг) письменниця України зацікавлена в співпраці з таким унікальним виданням як «Дебют-газета». Вона розуміє свою місію. 

Все просто - підтримувати талановитих авторів-початківців та об’єднувати країну, розвиваючи українську літературу та мову. Саме для цього і створена «Дебют-газета».

Передплатити її можна і через наш сайт debiute.com.

Закрыть

Нова зустріч з братами Капрановими у Херсоні

Кожного разу при зустрічі брати Дмитро та Віталій Капранови знайомляться з новим номером «Дебют-газети». 

Якщо і ви хочете бути в курсі всіх літературних новинок, встигніть оформити передплату на 2020 рік за індексом 60826, або на сайті http://debiute.com

Закрыть

Несподівана зустріч з Олександром Козинцем

Нещодавно відбулась зустріч головного редактора «Дебют-газети» Вікторії Новицької й одного з авторів другого номеру видання Олександром Козинцем. Дякуємо Олександру за теплу, приємну, а головне, несподівану зустріч, корисні ідеї та позитивний настрій. Будемо співпрацювати далі! Попереду ще багато цікавого! Творчих успіхів нам усім!Усі бажаючі можуть придбати «Дебют-газету» в редакції.Наші контакти:email: debiutgazeta@gmail.comТел. (067)25-87-000

Закрыть

Автор «Дебют-газети» — серед переможців конкурсу «Краща книга Херсонщини»

На днях один із найкращих письменників історичної прози — Віктор Михайлов (творчий псевдонім Віктор Вальд) отримав Диплом щорічного обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини». Його роман «Меч Сагайдачного» став переможцем у номінації «Краще прозаїчне видання». Причому вже вдруге поспіль романи Віктора Вальда визнають кращими книгами Херсонщини — у 2018 році таку нагороду письменник отримав за роман «Останній бій Урус-шайтана».

Редакція «Дебют-газети» щиро вітає Віктора Вальда з перемогою. Не сумніваємось у подальшій плідній співпраці з нашим виданням та бажаємо Віктору якнайбільших накладів усіх романів, та ще більшої кількості вдячних читачів!

 

Закрыть

Авторка першого номеру Юлія Бережко-Камінська — про «Дебют-газету»

Нарешті познайомилися з головним редактором справжньої роман-газети «Дебют» Вікторією Новицькою та видавцем цього сміливого літературного видання. Чому сміливого? От уявіть — у час, коли масово закриваються газети, коли вихід кожного номера літературних видань стає справжньою подією, з’являється об’ємна літературна роман-газета «Дебют», яка абсолютно безкоштовно береться публікувати твори українських письменників — прозаїків та поетів (головний редактор — херсонка Вікторія Новицька).

Дуже хочеться вірити, що у цієї редакції все вийде, що вони завжди матимуть свого читача, а примірник цього видання буде в кожній бібліотеці України, чому може допомогти кожен, хто вболіває за українську літературу не на словах.

Ці люди для мене — справжні подвижники, які горять своєю справою і вкладають у неї все, що можуть — і час, і сили, і душу, і фінансові ресурси. Нехай Вам щастить у Вашому благородному та важливому починанні!

Юлія Бережко-Камінська, письменниця, журналістка
місто Буча Київської обл.

 

Закрыть

Другий номер «Дебют-газети» уже у продажу!

Такий довгоочікуваний і такий яскравий! Другий номер «Дебют-газети» вийшов у світ! Щиро дякуємо нашій команді і нашим авторам за плідну співпрацю!

Кожен читач для себе тут знайде щось цікаве. До цього видання увійшли і роман, і п'єса, і повість, і казка, і пісня, 20 оповідань,12 есе, 149 віршів. Запитуйте в усіх великих відділеннях зв'язку, а також у деяких мережах кіосків «Пресса», або звертайтеся в редакцію.

Наші контакти:
email: debiutgazeta@gmail.com
Тел. (067)25-87-000
https://www.facebook.com/debiut.gazeta
https://instagram.com/debiut_gazeta

Закрыть

Ефір на телеканалі «ВТВ плюс»

Редактор «Дебют-газети» Вікторія Новицька та письменниця Оксана Зененко – у прямому ефірі на телеканалі «ВТВ плюс».

Закрыть

Дебютування із «Дебют-газетою» у Львові вдалося!

Першого листопада у Львові, в бібліотеці на Площі Ринок, відбулася творча зустріч шанувальників поетичного і прозового слова, а також презентація другого номеру «Дебют-газети». Провели її авторки, чиї твори були надруковані у першому та другому випусках нашого видання, - Катерина Немира та Любов Долик. Було цікаво і пізнавально. А ще тепло і гостинно! Були гості із Донеччини і Вишгорода, було сердечне спілкування за кавою та чаєм.

Закрыть

Презентація «Дебют-газети» у Чернігові

Чернігівські автори «Дебют-газети» Юрій Васюк та Святослав Подлевський 30 жовтня провели презентацію нашого видання у своєму місті.

Закрыть

Юрій Васюк і Святослав Подлевський презентують наше видання на телеканалі «UA:Суспільне» у Чернігові.

Автори «Дебют-газети» № 2 Юрій Васюк і Святослав Подлевський презентують наше видання на телеканалі «UA:Суспільне» у Чернігові.

Закрыть

Ще одна приємна зустріч у скарбничку цікавих знайомств.

Сподіваємося і Брати Капранови також незабаром з'являться на сторінках "Дебют-газети" з чимось новеньким.

В усіх бажаючих авторів також є можливість опублікувати у нас свої твори, які раніше ніде не друкувалися.

Закрыть

Чому саме "Дебют"?

Багато авторів задають нам питання: "А якщо в мене вже не дебют? Тоді ви мене не надрукуєте?"

"Дебют-Газета" - це видання, яке публікує твори, що друкуються вперше від відомих і талановитих починаючих авторів з різних куточків України. Мовою творчості разом ми об'єднуємо нашу країну із Півночі до Півдня, із Заходу до Сходу.

Закрыть

Недавно нашу газету отримав Святослав Вакарчук для ознайомлення.

Ми презентували її Славкові не як політику, а як автору пісень, віршів і просто творчій і талановитій людині. І він обіцяв подумати щодо пропозиції також стати нашим автором.

Закрыть

Перший примірник нашої довгоочікуваної "Дебют-газети" вже вийшов в світ!

Ми вдячні всім, хто взяв участь в її створенні та реалізації. З питань нових публікацій, а також придбання першого номеру, звертайтеся в нашу редакцію.

Закрыть

Наші перші автори вже отримали свої примірники.

Незабаром наша газета буде доступна широкому загалу - її отримають по передплаті через Укрпошту усі обласні та районні бібліотеки країни, а також читачі, які завчасно оформили передплату.

Закрыть

Ксенія Циганчук проводить автограф-сесію

Одна з авторів першого номеру "Дебют-газети" Ксенія Циганчук зараз проводить автограф-сесію на Форум видавців у Львові - Книжковий ярмарок на стенді Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова".

Закрыть

«Дебют-газету» можна придбати і в аеропортах

У нас гарні новини! Відтепер «Дебют-газета» продається в міжнародних аеропортах «Бориспіль» (термінал «D») та «Київ» (Жуляни). Тож, якщо ви збираєтеся в подорож або у відрядження і хочете почитати щось цікаве, мерщій заходьте на точки продажу преси і купуйте «Дебют-газету». Гарантуємо, нудьгувати вам не доведеться!

Нагадуємо, «Дебют-газету» можна придбати у великих відділеннях зв’язку «Укрпошти» більшості областей України, де вона продається у роздріб по 35 грн. за екземпляр.

Підкреслюємо! Багато читачів та авторів замовляють по кілька екземплярів «Дебют-газети» (можна різних номерів) у редакції за оптовою ціною з доставкою через «Нову пошту». Ви також можете скористатися цією послугою.

Тел.: (067) 25-87-000.

Олеся Орєхова читає вірші Юлії Бережко-Камінської