Закрыть

Замовляєте більше - сплачуєте менше!

Новий номер «Дебют-газети» (№ 5, вересень/жовтень-2020) уже в продажу. Нагадуємо, що будь-який номер видання, починаючи з № 1 за 2019 рік, можна придбати безпосередньо в редакції.
При замовленні 5 та більше газет формату А3 діє оптова ціна – 24 грн за екземпляр, від 20 газет – 20 грн за екземпляр.
При замовленні зменшеного варіанту видання (книжкового формату А4) ціни нижчі: від 5 газет – 20 грн за екземпляр, від 20 газет – 15 грн за екземпляр.
Замовлення ми надсилаємо «Новою поштою».
Телефон для замовлення: (067) 25-87-000.
Ознайомитися зі змістом кожного номера «Дебют-газети» можна на нашому сайті за посиланням: http://debiute.com/pages.php

Закрыть

Зустрічайте оновлену «Дебют-газету» у двох форматах!

Ось і вийшов довгоочікуваний вересневий номер «Дебют-газети». Ми нарешті задовольнили численні прохання читачів і випустили вашу улюблену газету у двох форматах! Отже, тепер можете обирати більш зручний для вас розмір видання та величину шрифту в ньому.

І як завжди - цікаві та різноманітні твори наших талановитих дописувачів на будь-який читацький смак. Цього разу «Дебют-газета» наповнить оптимізмом та вірою, подивує кількома містичними історіями, потішить діток ілюстрованими казками. А ще у випуску - глибокі та щирі поетичні твори, у тому числі й відомої української телеведучої.

Продовжуємо працювати, розвивати рідну мову та об’єднувати країну разом!

Ваша «Дебют-газета».

Закрыть

Будемо раді спілкуванню з авторами кожного першого понеділка місяця

Ми знаємо, що наші автори хвилюються за долю своїх творів, надісланих до редакції «Дебют-газети» на розгляд. Тому ми вирішили кожного першого понеділка місяця давати відповіді на запитання авторів щодо їх творів, за умови якщо пройшло пів року після прийняття їх на розгляд.

Отже, кожного першого понеділка місяця (але тільки в цей день!) автор може зателефонувати в робочий час (з 10:00 до 17:00 за київським часом) до редакції та задати питання головному редактору про долю його твору: чи пройшов він редколегію, а в разі відмови дізнатися її причини. Тим самим автор отримає коротку усну рецензію, разом з тим переконається, що його текст був уважно розглянутий і прочитаний.

Звертаємо увагу, що рецензію твору та відповіді на запитання, які цікавлять авторів щодо їх творів, редакція надає лише усно – у телефонному режимі. Письмові відповіді не надсилаємо.

Таким чином, усі наші автори, особливо ті, хто виконає нове правило щодо передплати на видання, можуть переконатися в чесності та прозорості роботи нашої редакції.

Будемо раді спілкуванню з вами!

Закрыть

Обов’язкова умова для бажаючих вступити до клубу авторів «Дебют-газети»

Звертаємо увагу авторів, що з липня цього року редколегія «Дебют-газети» приймає до розгляду твори, якщо автор надішле фото з двома квитанціями про передплату на «Дебют-­газету» (будь-­якого формату – великого або зменшеного) до кінця поточного або наступного року. Одна передплата повинна бути оформлена для автора, друга – для бібліотеки (учбового закладу) на вибір автора.

Виконання цієї умови гарантує розгляд твору, але не гарантує його затвердження редколегією до друку. Це правило не є обов’язковим для виконання лише авторам­-переможцям конкурсу «Коронація слова».

Оформлюючи дві передплати, ви фактично підтверджуєте вступ до клубу нашого видання, мета якого – донести українське літературне слово до масового читача, дати можливість автору показати особисту небайдужість та розуміння своєї місії. Розвивати українську мову та культуру разом – саме так більшість авторів «Дебют-­газети» сприйняли це правило, яке запроваджене виявляти випадкових людей серед новачків у літературі та хоч трохи зменшити чергу на друк у нашому виданні.

Закрыть

Знайомтеся ближче з авторами «Дебют­-газети»

Підписуйтеся та стежте за трансляціями на нашому YouTube-каналі «Дебют Газета». Ви вже можете передивитися цікаві бесіди головного редактора видання Вікторії Новицької з нашими авторами – Олександром Козинцем, Галиною Фесюк та Юрієм Кархутом, Наталією Писаренко, Оксаною Зененко, Володимиром Слободяном, Іваном Добруцьким, Юрієм Васюком, Поліною Туменко. Попереду – ще багато зустрічей з нашими цікавими співрозмовниками.

На фото: кадр із прямого ефіру головного редактора «Дебют­-газети» Вікторії Новицької з письменником Володимиром Слободяном; участь в ефірі взяв і домашній улюбленець автора – песик Понтік.

Закрыть

Зустрічайте новий номер «Дебют-газети»!

Вийшов друком четвертий у цьому році (загалом - шостий) номер «Дебют-газети». У виданні традиційно представлені різножанрові твори: міні-роман, п'єса, збірка гумористичних оповідань, поезія.
Уперше серед 16 авторів номеру є представниця діаспори - ми опублікували оповідання української письменниці, яка проживає в Німеччині.
У номері також надруковані прозові твори наймолодшої на цю мить авторки «Дебют-газети» - 15-річної школярки з Кіровоградської області.
Розділ «Дитяча сторінка» цього разу наповнений цікавими казками для дітей і молодшого, і підліткового віку.
Нашій «Дебют-газеті» вже другий рік. Разом із черговим, щойно надрукованим, номером загальна кількість наших авторів перевищила сотню, а кількість постійних читачів наближається до десяти тисяч!
Дякуємо за схвальні та критичні відгуки всім, кому не байдуже сучасне українське слово, та рухаємося разом далі. Усе в нас вийде!

Закрыть

Вітаємо перших переможців конкурсу «Коронація слова­-2020»!

1 липня відбулася онлайн-­церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Романи». Цього року через карантинні умови «Коронація слова» не змогла провести традиційну церемонію нагородження, яка мала бути святково-­ювілейною – конкурсу виповнюється 20 років. Але до організаторів зверталося чимало видавців, які хочуть видати книги переможців у номінації «Романи» до початку проведення Львівського форуму видавців, запланованого на вересень цього року. Тому було прийнято рішення оголосити переможців саме в цій номінації на YouTube-­каналі «Коронації слова».

Церемонія нагородження переможців в інших номінаціях – пісенна лірика, п’єси, кіносценарії – планується під час Форуму видавців у Львові у вересні, якщо будуть відповідні умови. Дитяча та «Молода КороНація» мають відбутися в Києві в кінці вересня або на початку жовтня. «Гранд Коронація слова» відбудеться в наступному році на XXI церемонії нагородження «Коронації слова».

Переможці «Коронації слова-­2020» у номінації «Романи»:

1 премія – «Оля» Ольга Саліпа (Хмельницький)
2 премія – «Живі. Всупереч» Ірина Мельниченко, Вадим Геращенко (Київ)
3 премія – «Руїна» Василь Крас (Лиман, Донецька обл.) 

Дипломи фіналіста:

• «Неповторна або міське бохо» – Світлана Горбань (Веренич), Наталя Лапіна (Черкаси)
• «Рефлекс медузи» – Роксолана Сьома (Київ)
• «Імплантовані» – Олег Колесніченко (Київ)
• «Убивчий аромат цитрусових» – Олег Бондар (Кропивницький)

Інформація із сайту koronatsiya.com

«Дебют-­газета» вітає переможців та всіх учасників Міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова-­2020». Ласкаво просимо до лав наших авторів!

Закрыть

Звернення від організаторів конкурсу «Коронація слова»

Ми, організатори конкурсу, мріяли, планували святкування 20-ліття конкурсу. Пандемія і карантин змінили життя. Та все ж дозволимо собі трохи планів. На сьогодні ми маємо: «Дитячу КороНацію», «Молоду КороНацію», «Коронацію слова», «Гранд Коронацію», відзнаку «Золотий письменник України». А також «Book fashion», «Кращий буктрейлер» до книги переможця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у рамках фестивалю Київського університету імені Бориса Грінченка.

1. «Дитяча КороНація». Твори оцінені членами журі. Церемонія нагородження через карантинні умови переноситься. Сподіваємося, що восени зможемо всі зустрітись або у залі, або в онлайн-церемонії.

2. «Молода КороНація». Прийом рукописів закінчився 31 березня (всі деталі на сайті koronatsiya.com - у розділі «Умови участі»). До серпня триватиме робота експертів та членів журі члени журі. Церемонія нагородження орієнтовно планується на вересень — жовтень 2020 року.

3. «Коронація слова», «Гранд Коронація», «Золотий письменник України». Церемонія нагородження була запланована на 20 червня. Але навіть коли завершиться карантин, ставити під ризик найкращих письменників, літературознавців, студентів та взагалі всю літературну спільноту України ми не сміємо. Отож сподіватимемося, що все незабаром закінчиться і ми заживемо нормальним життям. 

4. Фестиваль буктрейлерів «Book fashion» - усі подробиці дивіться на сайті koronatsiya.com.

Тетяна та Юрій Логуші, засновники конкурсу «Коронація слова»

 

Закрыть

Перша сходинка у творче самовираження

Висловлюю щиру подяку редакції часопису «Дебют-газета» за мою першу сходинку у творче самовираження через поетичне слово у вашому виданні! Ви займаєтесь великою і благородною справою в Україні: відкриваєте і популяризуєте нові імена творчих особистостей, нові творчі доробки! Наступний мій крок реалізувався у поетичні збірки «Набутися з тобою» та «Сповідь».
Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть вірними супутниками всього вашого колективу, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зрозтання – успішним!
З повагою, Доляна (Ольга Шкира)

РОЗКІШ

Набутися з тобою, потайне бажання -
Це значно більше, ніж «провести час».
Укутатися хвилею кохання,
Затриматись подовше нам «у нас»…

Смакуючи грайливими словами,
Подбати в чистоті письма:
Про розкіш бути разом у єднанні
Знайти себе в тобі, тебе в мені…

Закрыть

Юлія Стиркіна: «"Дебют-газета" - потрібна і актуальна допомога автору в пошуках своєї аудиторії

Поетеса Юлія Стиркіна з Полтави подарувала обласній бібліотеці у рідному місті кілька примірників «Дебют-газети». У першому номері видання за 2020 рік опубліковано 37 поезій авторки під загальною назвою «Збій в програмі». Вона з вдячністю відгукнулася про такий чудовий подарунок до Різдва:

«Сердечно дякую редакторці "Дебют-газети" Вікторії Новицькій і всій редколегії за увагу до моєї творчості! Достойна за обсягом добірка, дійсно можна робити висновки про авторський стиль, лексичну, тематичну палітру. Назва матеріалу обрана дуже вдало, на мій погляд - "Збій в програмі". Дякую! "Дебют-газета" - потрібна і актуальна допомога автору в пошуках своєї аудиторії, читача!»

 

Закрыть

Марина Єщенко писала роман «Бібліотечний детектив», сидячи у приймальній комісії

Перший номер «Дебют-газети» за 2020 рік відкриває роман молодої київської письменниці Марини Єщенко «Бібліотечний детектив». Виявляється, писати цей твір вона почала ще 8 років тому, але тоді так і не дописала. Ось що розповідає авторка:

«Особливість роману "Бібліотечний детектив" у тому, що я його почала писати у 2012 році, написала кілька розділів і закинула (як це було вже неодноразово). Потім у 2014 році написала "Бібліотекарки не виходять заміж", тож уже й не згадувала про цей твір. А цього року була в приймальній комісії (Марина працює старшим лаборантом у Центрі літературної творчості Інституту філології КНУ імені Т. Шевченка. – Прим. ред.). Абітурієнтів було багато, але під вечір їх уже майже не було. А я така людина, що не можу нічим не займатися. Тож почала ритися на своїй сторінці на сайті, там було багато моїх недописаних творів. І тут я знаходжу початок свого "Бібліотечного детективу". Прочитала. Що планувала далі писати – геть не пам'ятаю. Але вільний час є, тож сіла написала план, і щовечора писала по розділу. Пам'ятаю, як колежанки, здивовані, що я тарабаню по клавіатурі, спитали, що я роблю, і я відповіла: "Не знаю що, але вже п'ятнадцятий розділ". Думала, що треба дописати в приймальній комісії, інакше взагалі не допишу. Один розділ писала 1-2 дні. І тут залишається один день і два розділи по плану. Ну все, – думаю, – не допишу. Але останнього дня ми сиділи на роботі до десятої години, роботи було мало, бо ми лише підбивали підсумки, кілька абітурієнтів принесли оригінали документів, кілька переклали документи з однієї спеціальності на іншу, але загалом було затишшя. Тож я дописала роман, що завис у повітрі з 2012 року. Ось так)))

А чудова літературна газета, яких зараз практично немає в Україні, опублікувала його. Хвалюся)».

 

Закрыть

Андеґраунд на папері

Херсонець Макс Плющ (МП), чиї поетичні твори у жанрі молодіжного репу були опубліковані у «Дебют-газеті» № 1 (3) за 2020 рік, тішиться тим, що його «реп-поезія» вийшла друком на папері. Ось як автор висловив свої враження на своїй сторінці у «Фейсбуці»:

«Дехто вважає, що ліриці вулиць не місце в поетичних збірках, антологіях, альманахах. Мовляв, таке мистецтво може декламуватися виключно в прокурених нічних закладах. Але всеукраїнське літературне видання Debiut Gazeta руйнує вщент усі ці стереотипи! У новому номері серед безлічі цікавих творів сучасних авторів знайдете і мою "реп-поезію". Читайте українське! Запитуйте газету в усіх великих відділеннях зв’язку "Укрпошти" більшості областей України, де вона продається у роздріб. Також видання можна придбати у мережах кіосків "Преса"».

На фото: в інтерв'ю для однієї з газет Херсонщини Макс Плющ сказав: «Коли з'явилося всеукраїнське видання "Дебют-газета", мені одразу захотілося потрапити туди зі своєю "реп-поезією"! Дуже пишаюся тим, що це ще й газета з мого рідного міста Херсон».

 

Закрыть

Вийшов друком перший номер «Дебют-газети» 2020 року

Пристрасний 2019 рік залишився в історії. У ньому вперше побачив світ наш літературний альманах із лаконічною назвою «Дебют-газета» і ми вперше познайомилися з багатьма чудовими та креативними українцями — нашими шанованими авторами. Редакція, починаючи справу, навіть не сподівалася, що в різних містах та селах країни стільки талановитих людей, яких ми з гордістю називаємо нашими письменниками та поетами! І те, що поряд із дуже досвідченими та відомими авторами в «Дебют-газеті» друкуються ті, чиє визнання ще попереду, дає сильний поштовх для розвитку українського художнього слова, виникає синергія, яку відчувають читачі та яка об’єднує країну. Вітаємо з Новим роком надій! Бажаємо нашим авторам та читачам гарного самопочуття, натхненної праці на благо родини та країни, а також стабільно високого матеріального достатку. Хай щастить!

Щойно вийшов із друку перший номер 2020 року. Незабаром він розійдеться по всіх містах та районах країни, щоби знайти свого вдячного читача, який уже встиг скучити за цікавим українським друкованим словом. Впевнені — усе в нас вийде!

 

Закрыть

У Херсоні презентували всеукраїнську літературну газету

24 грудня в Херсоні пройшла презентація «Дебют-газети», яку порівнюють з виданням «Роман-газета» радянських часів. Проте, засновники «Дебют-газети» говорять, що їх видання вийшло навіть кращим: тут публікується більше авторів, присутні різноманітні жанри, а шрифт, яким друкуються тексти, зручніший для читання. «Аби надрукувати книгу, навіть 100 екземплярів, автору треба 10-15 тис. грн витрат. Потім він просто не знає куди подіти ці книги. Тому навіть досить якісні книги пиляться на полицях. Ми надаємо їм можливість надрукуватися безкоштовно. Даємо автору аудиторію читачів з усієї України», - зазначив видавець Михайло Новицький. Світ побачило вже два випуски «Дебют-газети». Дивно, але українськомовне видання найбільше купують в російськомовних містах. Найбільше проданих примірників - у Херсоні й Чернігові, а найменше - в україномовному Львові. «У книгарнях великий вибір книжок, але ціни на них все-таки «кусаються». Наша газета коштує всього 35 гривень. І за ці невеликі кошти перед читачем відкривається можливість прочитати твори близько 20 авторів на будь-який смак. Там можуть бути вірші, романи, п’єси, повісті, новели, поеми та навіть дитяча література», - говорить головний редактор «Дебют-газети» Вікторія Новицька. Про якість написаних творів, які публікуються в «Дебют-газеті», свідчить і те, що редакція співпрацює з найпрестижнішим українським літературним конкурсом «Коронація слова». Автори-переможці будь-якої номінації можуть надати свої конкурсні роботи в «Дебют-газету» і вони будуть розглянуті позачергово. У «Дебют-газеті» може друкуватися будь-хто: від майстрів літературного слова до письменників-початківців. Наприклад, вже у березневому випуску газети буде опубліковано твір, написаний школярем, який навчається в 11 класі. Передплатити нові випуски «Дебют-газети» можна через Інтернет на сайті debiute.com. «Гривна»  

Закрыть

Головний редактор «Дебют-газети» Вікторія Новицька - у програмі «Ранковий гість»

Чому саме «Дебют-газета», де її придбати та як до неї потрапити? На ці та багато інших запитань дала відповіді головний редактор видання Вікторія Новицька в програмі «Ранковий гість» на телеканалі «ВТВ плюс».

Якщо у вас залишилися ще питання, звертайтеся в нашу редакцію.

Наші контакти:

Е-mail: debiutgazeta@gmail.com

Тел. (067)25-87-000

https://www.facebook.com/debiut.gazeta

https://instagram.com/debiut_gazeta

Сайт: debiute.com

Закрыть

«Дебют-газета» - на фестивалі книги та читання «Книжковий Миколай»

Цього року унікальне літературне видання «Дебют-газета» була представлена на ІV Південному фестивалі книги та читання «Книжковий Миколай», що проходив у Херсоні з 13 по 15 грудня в ТРЦ «Фабрика». Гості «Книжкового Миколая» мали змогу погортати сторінки та ознайомитися з жанровим розмаїттям видання. 

А ще біля стенду «Дебют-газети» відбулися творчі зустрічі та автограф-сесії авторів, твори яких вже були надруковані в першому на другому номерах видання. 

Читачі залюбки спілкувалися з переможцем міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Віктором Вальдом; авторкою роману «Чемпіонка» Оксаною Зененко; чарівними і неймовірними львівянками Любов’ю Долик і Катериною Немирою. Цікаві розмови, обмін досвідом і нові знайомства - все це створювало чудову дружню атмосферу під час роздачі автографів нашим любим читачам.

На фото: зустріч авторів, твори яких вже були надруковані чи готуються до друку в «Дебют-газеті» - (зліва направо) Любов Долик, Юлія Черненко, Віктор Вальд, Оксана Зененко, Василь Загороднюк.

 

Закрыть

«Дебют-газета» співпрацює з Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова»

Для тих, хто підтримує нову тенденцію читати сучасні літературні твори в друкованому вигляді, створена в цьому році «Дебют-газета» - саме те, що треба. Під глянцевою обкладинкою формату А3 на 164 сторінках розміщені нові твори українських авторів: вже відомих письменників, але є і дуже талановиті початківці. Редакція співпрацює з Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова». Автори-переможці будь-якої номінації можуть надрукувати свої конкурсні твори в «Дебют-газеті» позачергово. 

Нова газета нагадує «Роман-газету» радянських часів, але краща: великий шрифт, близько двох десятків авторів, розмаїття жанрів. Кожен знайде для себе щось цікаве. «Дебют-газета» продається у кіосках з пресою в багатьох містах та в усіх великих відділеннях зв’язку «Укрпошти» по всій країні. Вартує газета усього 35 гривень, що за цікаве масивне видання (вагою 400 грамів!), погодьтесь, не багато.

Люди масово оформлюють передплату на «Дебют-газету» на 2020 рік у листонош, хоча зручніше передплатити її безпосередньо на сайті debiute.com.

На фото: (зліва направо) співзасновниця Міжнародного конкурсу «Коронація слова» Тетяна Логуш, видавець «Дебют-газети» Михайло Новицький і головний редактор видання Вікторія Новицька.

 

Закрыть

Відгуки читачів — це успіх!

Автор першого номеру «Дебют-газети» Віктор Чубенко з Полтави, отримавши після публікації у нашому виданні його гуморесок схвальні відгуки читачів, поділився своїми емоціями:

«Ви не повірите, як не віриться і мені. Газета «Дебют» опублікувала мої деякі несерйозні віршики, а людина прочитала і написала листа в редакцію, бо не знала моєї. Це другий лист у моєму житті, адресований мені після прочитання віршів. Першим був від людини, яка стояла на зупинці біля газетного кіоска, ховаючись від дощу, і їй на очі потрапив мій віршик, опублікований полтавським літератором у газеті, назву якої я вже забув. І людина написала листа, що її зачепило. По-моєму, це — успіх. І я цілком серйозно».

 

Закрыть

Чи будуть нові твори Люко Дашвар надруковані в «Дебют-газеті» наступного року?

Загадкова Люко Дашвар… Чи будуть її нові твори надруковані в «Дебют-газеті» наступного року? Найуспішніша (за кількістю проданих книг) письменниця України зацікавлена в співпраці з таким унікальним виданням як «Дебют-газета». Вона розуміє свою місію. 

Все просто - підтримувати талановитих авторів-початківців та об’єднувати країну, розвиваючи українську літературу та мову. Саме для цього і створена «Дебют-газета».

Передплатити її можна і через наш сайт debiute.com.

Закрыть

Нова зустріч з братами Капрановими у Херсоні

Кожного разу при зустрічі брати Дмитро та Віталій Капранови знайомляться з новим номером «Дебют-газети». 

Якщо і ви хочете бути в курсі всіх літературних новинок, встигніть оформити передплату на 2020 рік за індексом 60826, або на сайті http://debiute.com

Закрыть

Несподівана зустріч з Олександром Козинцем

Нещодавно відбулась зустріч головного редактора «Дебют-газети» Вікторії Новицької й одного з авторів другого номеру видання Олександром Козинцем. Дякуємо Олександру за теплу, приємну, а головне, несподівану зустріч, корисні ідеї та позитивний настрій. Будемо співпрацювати далі! Попереду ще багато цікавого! Творчих успіхів нам усім!Усі бажаючі можуть придбати «Дебют-газету» в редакції.Наші контакти:email: debiutgazeta@gmail.comТел. (067)25-87-000

Закрыть

Автор «Дебют-газети» — серед переможців конкурсу «Краща книга Херсонщини»

На днях один із найкращих письменників історичної прози — Віктор Михайлов (творчий псевдонім Віктор Вальд) отримав Диплом щорічного обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини». Його роман «Меч Сагайдачного» став переможцем у номінації «Краще прозаїчне видання». Причому вже вдруге поспіль романи Віктора Вальда визнають кращими книгами Херсонщини — у 2018 році таку нагороду письменник отримав за роман «Останній бій Урус-шайтана».

Редакція «Дебют-газети» щиро вітає Віктора Вальда з перемогою. Не сумніваємось у подальшій плідній співпраці з нашим виданням та бажаємо Віктору якнайбільших накладів усіх романів, та ще більшої кількості вдячних читачів!

 

Закрыть

Авторка першого номеру Юлія Бережко-Камінська — про «Дебют-газету»

Нарешті познайомилися з головним редактором справжньої роман-газети «Дебют» Вікторією Новицькою та видавцем цього сміливого літературного видання. Чому сміливого? От уявіть — у час, коли масово закриваються газети, коли вихід кожного номера літературних видань стає справжньою подією, з’являється об’ємна літературна роман-газета «Дебют», яка абсолютно безкоштовно береться публікувати твори українських письменників — прозаїків та поетів (головний редактор — херсонка Вікторія Новицька).

Дуже хочеться вірити, що у цієї редакції все вийде, що вони завжди матимуть свого читача, а примірник цього видання буде в кожній бібліотеці України, чому може допомогти кожен, хто вболіває за українську літературу не на словах.

Ці люди для мене — справжні подвижники, які горять своєю справою і вкладають у неї все, що можуть — і час, і сили, і душу, і фінансові ресурси. Нехай Вам щастить у Вашому благородному та важливому починанні!

Юлія Бережко-Камінська, письменниця, журналістка
місто Буча Київської обл.

 

Закрыть

Другий номер «Дебют-газети» уже у продажу!

Такий довгоочікуваний і такий яскравий! Другий номер «Дебют-газети» вийшов у світ! Щиро дякуємо нашій команді і нашим авторам за плідну співпрацю!

Кожен читач для себе тут знайде щось цікаве. До цього видання увійшли і роман, і п'єса, і повість, і казка, і пісня, 20 оповідань,12 есе, 149 віршів. Запитуйте в усіх великих відділеннях зв'язку, а також у деяких мережах кіосків «Пресса», або звертайтеся в редакцію.

Наші контакти:
email: debiutgazeta@gmail.com
Тел. (067)25-87-000
https://www.facebook.com/debiut.gazeta
https://instagram.com/debiut_gazeta

Закрыть

Ефір на телеканалі «ВТВ плюс»

Редактор «Дебют-газети» Вікторія Новицька та письменниця Оксана Зененко – у прямому ефірі на телеканалі «ВТВ плюс».

Закрыть

Дебютування із «Дебют-газетою» у Львові вдалося!

Першого листопада у Львові, в бібліотеці на Площі Ринок, відбулася творча зустріч шанувальників поетичного і прозового слова, а також презентація другого номеру «Дебют-газети». Провели її авторки, чиї твори були надруковані у першому та другому випусках нашого видання, - Катерина Немира та Любов Долик. Було цікаво і пізнавально. А ще тепло і гостинно! Були гості із Донеччини і Вишгорода, було сердечне спілкування за кавою та чаєм.

Закрыть

Презентація «Дебют-газети» у Чернігові

Чернігівські автори «Дебют-газети» Юрій Васюк та Святослав Подлевський 30 жовтня провели презентацію нашого видання у своєму місті.

Закрыть

Юрій Васюк і Святослав Подлевський презентують наше видання на телеканалі «UA:Суспільне» у Чернігові.

Автори «Дебют-газети» № 2 Юрій Васюк і Святослав Подлевський презентують наше видання на телеканалі «UA:Суспільне» у Чернігові.

Закрыть

Ще одна приємна зустріч у скарбничку цікавих знайомств.

Сподіваємося і Брати Капранови також незабаром з'являться на сторінках "Дебют-газети" з чимось новеньким.

В усіх бажаючих авторів також є можливість опублікувати у нас свої твори, які раніше ніде не друкувалися.

Закрыть

Чому саме "Дебют"?

Багато авторів задають нам питання: "А якщо в мене вже не дебют? Тоді ви мене не надрукуєте?"

"Дебют-Газета" - це видання, яке публікує твори, що друкуються вперше від відомих і талановитих починаючих авторів з різних куточків України. Мовою творчості разом ми об'єднуємо нашу країну із Півночі до Півдня, із Заходу до Сходу.

Закрыть

Недавно нашу газету отримав Святослав Вакарчук для ознайомлення.

Ми презентували її Славкові не як політику, а як автору пісень, віршів і просто творчій і талановитій людині. І він обіцяв подумати щодо пропозиції також стати нашим автором.

Закрыть

Перший примірник нашої довгоочікуваної "Дебют-газети" вже вийшов в світ!

Ми вдячні всім, хто взяв участь в її створенні та реалізації. З питань нових публікацій, а також придбання першого номеру, звертайтеся в нашу редакцію.

Закрыть

Наші перші автори вже отримали свої примірники.

Незабаром наша газета буде доступна широкому загалу - її отримають по передплаті через Укрпошту усі обласні та районні бібліотеки країни, а також читачі, які завчасно оформили передплату.

Закрыть

Ксенія Циганчук проводить автограф-сесію

Одна з авторів першого номеру "Дебют-газети" Ксенія Циганчук зараз проводить автограф-сесію на Форум видавців у Львові - Книжковий ярмарок на стенді Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова".

Закрыть

«Дебют-газету» можна придбати і в аеропортах

У нас гарні новини! Відтепер «Дебют-газета» продається в міжнародних аеропортах «Бориспіль» (термінал «D») та «Київ» (Жуляни). Тож, якщо ви збираєтеся в подорож або у відрядження і хочете почитати щось цікаве, мерщій заходьте на точки продажу преси і купуйте «Дебют-газету». Гарантуємо, нудьгувати вам не доведеться!

Нагадуємо, «Дебют-газету» можна придбати у великих відділеннях зв’язку «Укрпошти» більшості областей України, де вона продається у роздріб по 35 грн. за екземпляр.

Підкреслюємо! Багато читачів та авторів замовляють по кілька екземплярів «Дебют-газети» (можна різних номерів) у редакції за оптовою ціною з доставкою через «Нову пошту». Ви також можете скористатися цією послугою.

Тел.: (067) 25-87-000.

Олеся Орєхова читає вірші Юлії Бережко-Камінської